Havnekart
Abonnèr på nyheter
Kontakt oss
Bli medlem
Logg på

Låne bort båtplass til andre?

Skrevet av: A.T., publisert 19.05.2014

Det vises til foreninges lover på dette punktet:
§10  Tildelte båtplasser, plasser på land eller boder kan ikke overdras til andre, uten godkjenning fra styret. Tildelt båtplass eller bod beholdes av medlem i inntil 1 - ett - år etter salg av båt.